e-mail
AKCESORIA DO OBUWIA » WKŁADKI

(280) EMSECO - WKŁADKI PROFILOWANE ROBERTO


... niech Twoje stopy odpoczywają, gdy Ty pracujesz !


EKSKLUZYWNE WKŁADKI ROBERTO EMSECO:

- wykonane są ze skóry naturalnej i profilowanego materiału bawełnianego, nasyconego zapobiegawczo środkiem antybakteryjnym,

- zapewniają optymalny mikroklimat wnętrza obuwia,

- zapewniają higieniczność,

- są odpowiednie do wszelkiego typu obuwia;

Anatomiczne kształty profili wkładek wspomagają biomechanikę stóp, gwarantując lepsze walory codziennego użytku.


- SKÓRA NATURALNA JEST NAJLEPSZYM MATERIAŁEM NA OBUWIE.
Skóra, z której wykonane są cholewki obuwia przepuszcza nadmiar ciepła wraz z drobinkami pary wodnej ze środka buta na zewnątrz. Stopa dłużej pozostaje sucha gwarantując wysokie parametry higieniczności. Używając skórzane buty dbasz o swoje stopy, a tym samym o zdrowie.

Do produkcji naszych butów marki ROBERTO nie używamy tworzyw sztucznych i żadnych pseudo tworzyw typu EKO-SKÓRA!!! Jest tylko jedna skóra naturalna i prawdziwa, a cała reszta to inne materiały tekstylne różnie i chwytliwie tylko nazywane...
NUMER ------- DŁ.WKŁ.
^^^^^^^^^^^^^^
nr 40 --------- 27,0 cm
nr 41 --------- 27,6 cm
nr 42 --------- 28,2 cm
nr 43 --------- 28,8 cm
nr 44 --------- 29,4 cm
nr 45 --------- 29,7 cm


PRODUKT POLSKI - ROBERTO

Uwaga!!!
Na naszej stronie internetowej przedstawiona jest cała oferta obuwia, którą produkujemy. Nie oznacza to jednak, że wszystkie modele i rozmiary posiadamy aktualnie na stanie magazynowym. Towar wyprzedany często dorabiamy w następnym sezonie w pełnym sortymencie wielkościowym i kolorystyce.

Jeżeli zdarzy się, że złożą Państwo zamówienie, a nie będzie danego obuwia na stanie magazynowym, powiadomimy o możliwości zamiany na inny model. Mogą Państwo zrezygnować z zamówienia lub wykonać dany model na tzw. zamówienie indywidualne. Jednak cena obuwia wzrośnie o minimum 50%. Wzrost ceny jest powiązany z tym, że wdrożenie pojedynczej pary obuwia w cykl produkcyjny spowalnia go znacząco i utrudnia.

ROZMIARY , KTÓRE MOŻNA WYBRAĆ W POLU "DOSTĘPNE ROZMIARY" POSIADAMY OBECNIE W SPRZEDAŻY. BUTY SĄ WYPRODUKOWANE I OFEROWANE DO BIEŻĄCEJ SPRZEDAŻY "OD RĘKI".

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć


Dostępne rozmiary:


Dostępne kolory:
 CENA: 35 PLN


Ilość:  Wyślij zapytanie dotyczące tej strony Wydrukuj informację Poleć stronę znajomemu


ilość odwiedzin: 23607, dzisiaj: 1, użytkowników on-line: 2, ostatnia aktualizacja: 21-08-2023