e-mail
ROWY - DOMEK LETNISKOWY » CENNIK


(00-CENNIK) Cennik na sezon 2020


Dom letniskowo-wypoczynkowy "ROBERTO", w Rowach nad polskim morzem. Województwo POMORSKIE, zachodnia część środkowego wybrzeża - najczystszy rejon Bałtyku pomiędzy USTKĄ a ŁEBĄ w pobliżu SŁUPSKA.

ADRES:
Domek letniskowy ROBERTO : ul. Sosnowa 3 , 76-212 Rowy.
OSOBA KONTAKTOWA : SZPITALAK PRZEMYSŁAW
tel. kontaktowy +48 604 62 63 16 ,
e-mail: biuro@roberto.com.pl lub e-mail: szpitalak@wp.pl

KLIKNIJ: nasza lokalizacja na Google Maps - satelita
KLIKNIJ: nasza lokalizacja na Google Maps - mapa

Zapraszamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą najmu szczególnego miejsca urlopowego z dala od zgiełku i ruchliwych, hałaśliwych dróg asfaltowych. Lokalizacja graniczy bezpośrednio z sosnowym lasem, po przejściu którego dochodzimy do wysoko klasyfikowanej w rankingach czystości bardzo szerokiej, piaszczystej i strzeżonej plaży. Nasza plaża i kąpielisko ROWY nigdy nie było zamykane z powodu sinic czy zanieczyszczeń!!!
Otwarty akwen i brak dużych przemysłowych miast w okolicy gwarantuje najwyższy stopień czystości plaż i wody w okolicy Rowów i sąsiadującego Słowińskiego Parku Narodowego.Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy duży, wyodrębniony segment domku z osobnym, niezależnym wejściem, zamykany, wytyczony w posesji parking na cztery samochody parkowane kolejno w szeregu, a także wyposażony rekreacyjno-wypoczynkowy ogród od strony lasu.

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA WYNAJMOWANEGO SEGMENTU TO OKOŁO 110 M2 plus miejsce na trzech zadaszonych i dużych tarasach z widokiem na ogród i pobliski las.

Wynajmowany segment - to cztery pokoje-sypialnie, salon kominkowy, kuchnia i łazienka w domku. Udostępniamy także drugą łazienkę w przybudówce. Państwa wydzielony segment domku to duży, dwupoziomowy apartament przygotowany do komfortowego wypoczynku i wygodnego przenocowania nawet 13 osób.
Kuchnia z pełnym wyposażeniem, (m.in.: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, kuchenka z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, lodówka - bez zamrażarki, naczynia, szkło, sztućce i garnki ).
Bogate, domowe wyposażenie dobrej jakości znacznie ułatwia pobyt, dając pełną swobodę w trakcie przyrządzania posiłków.Domek posiada wyłączony z użytku turystycznego mały segment właścicieli i budynek socjalno - gospodarczy z dodatkową i oddzielną kuchnią, łazienką, prysznicem oraz toaletą. W razie potrzeby chętnie udostępniamy wspólną, dodatkową część socjalną. Zastrzegamy sobie prawo pobytu w tych pomieszczeniach w okresie urlopowym.

CAŁY DOMEK TO OKOŁO 140 M2 POWIERZCHNI ORAZ DODATKOWE 40 M2 W NIEZALEŻNYM, DRUGIM BUDYNKU SOCJALNO-GOSPODARCZYM.
CAŁY DOMEK PRZYSTOSOWANY JEST DO PRZENOCOWANIA 18-STU OSÓB.WIZUALIZACJA wynajmowanego segmentu jest przedstawiana w zakładce GALERIA ZDJĘĆ, a także na aukcji w Allegro
KLIKNIJ: aukcja Allegro

KLIKNIJ LINK: prezentacja domku - film


***** Cennik 2020 *****ŚWIĘTA I MAJÓWKA

Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 6 osób w terminie od 25.04. do 03.05.2020 r. - cena 280 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 25 zł za dobę.
Minimalny pobyt -5 dób.PRZED SEZONEM WAKACYJNYM 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 8 osób, w okresie od 13 czerwca do 04 lipca 2020 - cena 260 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 35 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.
ŚCISŁY SEZON WAKACYJNY 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 10 osób, w okresie od 18 lipca do 15 sierpnia 2020 - cena 620 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 60 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.SEZON WAKACYJNY 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 9 osób;
w okresie od 04 lipca do 18 lipca 2020 - cena 500 zł/doba,
w okresie od 15 sierpnia do do 22 sierpnia 2020 - cena 500 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 50 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.
PO SEZONIE WAKACYJNYM 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 11 osób, w okresie od 22 sierpnia do 3 października 2020 - cena 300 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 25 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.

W okresie grzewczym i, lub na Państwa prośbę udostępniamy grzejniki ciepła co powoduje zwiększenie dobowego kosztu pobytu o kwotę 55 zł dziennie.
Dom całoroczny, ogrzewany w ramach potrzeby trzema grzejnikami elektryczno - olejowymi w sypialniach. Łazienka ogrzewana jest elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, salon ogrzewany kominkiem i elektrycznymi panelami przyściennymi.

Podane ceny zawierają wszystkie media, ale są cenami orientacyjnymi.
Na ostateczną wycenę i ewentualne upusty ma dodatkowo wpływ :
- ilość osób , długość i termin pobytu oraz wielkość przedpłaty;
(33% zadatku plus 33% zaliczki = PRZEDPŁATA 66% - UPUST 5%)
Powtórny i kolejny pobyt naszych WAKACYJNYCH GOŚCI - UPUST 2%

Warunki określamy indywidualnie i zawsze pisemnie.
ZAPRASZAMY
PRZYJĘTE REZERWACJE W SEZONIE 2020

TERMINY, KTÓRE JUŻ ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE TO:- wolny termin.....................................................................
- wolny termin.....................................................................

- wolny termin.....................................................................
- wolny termin.....................................................................

- domek zarezerwowany w terminie od ...... do .......
- domek zarezerwowany w terminie od ....... do .......

- wolny termin.....................................................................
- domek zarezerwowany w terminie od 08.08.2020 do 15.08.2020r
- domek zarezerwowany w terminie od ....... do .......

- wolny termin.....................................................................
- wolny termin.....................................................................


ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE TERMINY
Dokonanie rezerwacji potwierdzonej wpłatą jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu obowiązującego w domku letniskowym ROBERTO.
Wraz z rezerwacją udostępniamy zamknięty i wytyczony w posesji podłużny parking dla czterech samochodów, który jest wyłącznym miejscem postojowym na terenie posesji.

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku około 33% kwoty pobytu zawsze na podstawie naszej, pisemnej OFERTY WARUNKÓW UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ WYNAJMU DOMKU.
W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi (podstawa prawna: Ustawa o turystyce z dn.: 04.12.1997r.).

DOBA NOCLEGOWA :
- rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Prosimy respektować harmonogram, który każdorazowo pozwala nam przygotować i odświeżyć domek na przybycie następnej grupy naszych gości.Minimalny okres rozliczeniowy to tydzień od soboty do soboty lub wg indywidualnego, pisemnego ustalenia.

Przy rezerwacji prosimy o uzgodnienie z właścicielem możliwość pobytu zwierząt. Ewentualny koszt pobytu zwierząt uzgadniamy indywidualnie.
Standardowa opłata pobytu psa czy kota to kwota 100zł za pobyt oraz kaucja 400zł, którą zwracamy po pobycie na podane konto. Warunkiem zwrotu jest bezszkodowość i należyta kontrola nad czworonogiem oraz utrzymanie niezabrudzonego terenu posesji w trakcie pobytu.

Istnieje możliwość wynajęcia 1 lub 2-wóch rowerów turystyczno-szosowych w cenie 150 zł tygodniowo za sztukę. Wartość wypożyczanego roweru to 950 zł.
Wynajmujący udostępniając domek, posesję i miejsca parkingowe w ramach wynajmu nie bierze odpowiedzialności za kradzieże, uszkodzenia pojazdów i inne straty powstałe na mieniu czy zdrowiu wynajmujących.
W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem, prosimy o kontakt telefoniczny: Przemek Szpitalak tel.kom: + 48 604 62 63 16


WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
CENY SĄ KWOTAMI BRUTTO POBYTU W DOMKU


REGULAMIN DOMKU LETNISKOWEGO ROBERTO - KLIKNIJ:
Pobierz plik .pdfSERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyćWyślij zapytanie dotyczące tej strony Wydrukuj informację


ilość odwiedzin: 56384, dzisiaj: 831, użytkowników on-line: 4, ostatnia aktualizacja: 06-02-2020