e-mail
ROWY - DOMEK LETNISKOWY » CENNIK


(00-CENNIK) Cennik na sezon 2020


Dom letniskowo-wypoczynkowy "ROBERTO", w Rowach nad polskim morzem. Województwo POMORSKIE, zachodnia część środkowego wybrzeża - najczystszy rejon Bałtyku pomiędzy USTKĄ a ŁEBĄ w pobliżu SŁUPSKA.

ADRES:
Domek letniskowy ROBERTO : ul. Sosnowa 3 , 76-212 Rowy.
OSOBA KONTAKTOWA : SZPITALAK PRZEMYSŁAW
tel. kontaktowy +48 604 62 63 16 ,
e-mail: biuro@roberto.com.pl lub e-mail: szpitalak@wp.pl

KLIKNIJ: nasza lokalizacja na Google Maps - satelita
KLIKNIJ: nasza lokalizacja na Google Maps - mapa

Zapraszamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą najmu szczególnego miejsca urlopowego z dala od zgiełku i ruchliwych, hałaśliwych dróg asfaltowych. Lokalizacja graniczy bezpośrednio z sosnowym lasem, po przejściu którego dochodzimy do wysoko klasyfikowanej w rankingach czystości bardzo szerokiej, piaszczystej i strzeżonej plaży. Nasza plaża i kąpielisko ROWY nigdy nie było zamykane z powodu sinic czy zanieczyszczeń!!!
Otwarty akwen i brak dużych przemysłowych miast w okolicy gwarantuje najwyższy stopień czystości plaż i wody w okolicy Rowów i sąsiadującego Słowińskiego Parku Narodowego.
Pogoda to loteria, ale niezależnie - urokliwie usytuowany duży domek z kominkiem, dużym , zadaszonym tarasem i dużymi balkonami od strony lasu wraz z prywatnym ogrodem gwarantuje w każdą pogodę spokój, relaks i wypoczynek. Czuć przestrzeń i świeże morskie powietrze napływające przez sosnowy las....Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy duży, wyodrębniony segment domku z osobnym, niezależnym wejściem, zamykany, wytyczony w posesji parking na cztery samochody parkowane kolejno w szeregu, a także wyposażony rekreacyjno-wypoczynkowy ogród od strony lasu.

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA WYNAJMOWANEGO SEGMENTU TO OKOŁO 110 M2 plus miejsce na trzech zadaszonych i dużych tarasach z widokiem na ogród i pobliski las.

Wynajmowany segment - to cztery pokoje-sypialnie na piętrze z trzema balkonami oraz parter z kuchnią, łazienką i salonem kominkowy, z którego jest wyjście i wejście na duży, zadaszony, biesiadny taras, z widokiem na ogród i las. Udostępniamy także chętnie drugą, niezależną łazienkę z węzłem sanitarnym w domku obok. Państwa wydzielony segment domku to duży, dwupoziomowy apartament przygotowany do komfortowego wypoczynku i wygodnego przenocowania nawet 13 osób.
Kuchnia z pełnym wyposażeniem, (m.in.: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, kuchenka z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, lodówka - bez zamrażarki, naczynia, szkło, sztućce, patelnie i garnki ).
Bogate, domowe wyposażenie dobrej jakości znacznie ułatwia pobyt, dając pełną swobodę w trakcie przyrządzania posiłków.Domek posiada w części parteru dwa pokoje, do których mamy niezależne wejście od strony parkingu. Pokoje są wyłączone z użytku turystycznego i stanowią mały segment właścicieli. Dodatkowo na posesji jest budynek socjalno - gospodarczy z dodatkową i oddzielną kuchnią, łazienką, prysznicem oraz toaletą. W razie potrzeby chętnie udostępniamy wspólną, dodatkową część socjalną. Zastrzegamy sobie prawo okresowego pobytu w tych pomieszczeniach w okresie urlopowym. Mieszkamy na stałe w Krapkowicach woj. opolskie - 600 km od Rowów i nasz przyjazd na zmianę turnusu to minimum parodniowy dyskretny nasz pobyt w oddzielnej, wyznaczonej części, której nie prezentujemy na ogólnych zdjęciach. Respektujemy warunki Państwa wynajmu i gwarantujemy Państwu spokojny wypoczynek.

CAŁY DOMEK TO OKOŁO 140 M2 POWIERZCHNI ORAZ DODATKOWE 40 M2 W NIEZALEŻNYM, DRUGIM BUDYNKU SOCJALNO-GOSPODARCZYM.
CAŁY DOMEK PRZYSTOSOWANY JEST DO PRZENOCOWANIA 18-STU OSÓB.WIZUALIZACJA wynajmowanego segmentu jest przedstawiana w zakładce GALERIA ZDJĘĆ, a także na aukcji w Allegro
KLIKNIJ: aukcja Allegro

KLIKNIJ LINK: prezentacja domku - film


***** Cennik 2020 *****ŚWIĘTA I MAJÓWKA

Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 5 osób w terminie od 25.04. do 03.05.2020 r. - cena 280 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 30 zł za dobę.
Minimalny pobyt -5 dób.PRZED SEZONEM WAKACYJNYM 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 8 osób, w okresie od 13 czerwca do 04 lipca 2020 - cena 300 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 40 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.
ŚCISŁY SEZON WAKACYJNY 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 10 osób, w okresie od 18 lipca do 15 sierpnia 2020 - cena 650 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 60 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób, od soboty do soboty, ewentualnie minimum 12 nocy.SEZON WAKACYJNY 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 9 osób;
w okresie od 04 lipca do 18 lipca 2020 - cena 520 zł/doba,
w okresie od 15 sierpnia do do 22 sierpnia 2020 - cena 520 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 50 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób, od soboty do soboty, ewentualnie minimum 11 nocy.
PO SEZONIE WAKACYJNYM 2020
Opłata za wynajem całego, niezależnego segmentu w domku dla grupy do 7 osób, w okresie od 22 sierpnia do 04 października 2020 - cena 300 zł/doba.
Każda kolejna osoba - dopłata w cenie 35 zł za dobę.
Minimalny pobyt -7 dób.

W okresie grzewczym i, lub na Państwa prośbę udostępniamy grzejniki ciepła co powoduje zwiększenie dobowego kosztu pobytu o kwotę 55 zł dziennie.
Dom całoroczny, ogrzewany w ramach potrzeby trzema grzejnikami elektryczno - olejowymi w sypialniach. Łazienka ogrzewana jest elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, salon ogrzewany kominkiem i elektrycznymi panelami przyściennymi.

Podane ceny zawierają wszystkie media, ale są cenami orientacyjnymi.
Na ostateczną wycenę i ewentualne upusty ma dodatkowo wpływ :
- ilość osób , długość i termin pobytu oraz wielkość przedpłaty.

Wpłata 33% zadatku plus 33% zaliczki = PRZEDPŁATA 66% - UPUST do 3%.
Wpłata PRZEDPŁATY 66% powyżej - 150 dni przed pobytem - UPUST 3%.
Wpłata PRZEDPŁATY 66% powyżej - 120 dni przed pobytem - UPUST 2%.
Wpłata PRZEDPŁATY 66% powyżej - 90 dni przed pobytem - UPUST 1%.

Powtórny i kolejny tygodniowy pobyt naszych WAKACYJNYCH GOŚCI - UPUST 3%.
Powtórny i kolejny dwutygodniowy pobyt naszych GOŚCI - UPUST 6%.
BONUS PARTNERSKI - 4%.
Jest to upust dla naszych GOŚCI DOMKU ROBERTO, którzy skutecznie polecili naszą ofertę wynajmu swoim znajomym. Taka polecona rezerwacja umożliwia przy kolejnym Waszym pobycie obniżyć koszt tego pobytu o dodatkowe 4%.

Wynajem domku na 11-sto, czy 12-sto dniowy pobyt w sezonie wakacyjnym jest możliwy, ale taka oferta nie podlega wyliczaniu upustów.

Warunki określamy indywidualnie i zawsze pisemnie.
ZAPRASZAMY
PRZYJĘTE REZERWACJE W SEZONIE 2020

TERMINY, KTÓRE JUŻ ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE TO:- wolny termin.....................................................................
- wolny termin.....................................................................

- domek zarezerwowany w terminie od 22.06.2020 do 03.07.2020r
- domek zarezerwowany w terminie od 03.07.2020 do 10.07.2020r

- domek zarezerwowany w terminie od 11.07.2020 do 18.07.2020r
- domek zarezerwowany w terminie od 18.07.2020 do 25.07.2020r

- domek zarezerwowany w terminie od 25.07.2020 do 01.08.2020r

- wolny termin.....................................................................
- domek zarezerwowany w terminie od 01.08.2020 do 08.08.2020r
- domek zarezerwowany w terminie od 08.08.2020 do 15.08.2020r


- domek zarezerwowany w terminie od 15.08.2020 do 22.08.2020r


- wolny termin.....................................................................
- wolny termin.....................................................................


ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE TERMINY
Dokonanie rezerwacji potwierdzonej wpłatą jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu obowiązującego w domku letniskowym ROBERTO.
Wraz z rezerwacją udostępniamy zamknięty i wytyczony w posesji podłużny parking dla czterech samochodów, który jest wyłącznym miejscem postojowym na terenie posesji.

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku około 33% kwoty pobytu zawsze na podstawie naszej, pisemnej OFERTY WARUNKÓW UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ WYNAJMU DOMKU.
W przypadku rezygnacji z usługi, po tygodniowym okresie od jej zawarcia powoduje, że całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi (podstawa prawna: Ustawa o turystyce z dn.: 04.12.1997r.).

DOBA NOCLEGOWA :
- rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
Minimalny okres rozliczeniowy to tydzień w turnusach od soboty do soboty, ewentualnie wg indywidualnego, pisemnego ustalenia.

Prosimy respektować harmonogram, który każdorazowo pozwala nam przygotować i odświeżyć domek na przybycie następnej grupy naszych gości.


Przy rezerwacji prosimy o uzgodnienie z właścicielem możliwość pobytu zwierząt. Ewentualny koszt pobytu zwierząt uzgadniamy indywidualnie.
Standardowa opłata pobytu psa czy kota to kwota 150zł za pobyt oraz kaucja 400zł, którą zwracamy po pobycie na podane konto. Warunkiem zwrotu jest bezszkodowość i należyta kontrola nad czworonogiem oraz utrzymanie niezabrudzonego terenu posesji w trakcie pobytu.

Istnieje możliwość wynajęcia 1 lub 2-wóch rowerów turystyczno-szosowych w cenie 200 zł tygodniowo za sztukę. Wartość wypożyczanego, używanego roweru to kwota 950 zł. do zapłaty w przypadku zagubienia.
Wynajmujący udostępniając domek, posesję i miejsca parkingowe w ramach wynajmu nie bierze odpowiedzialności za kradzieże, uszkodzenia pojazdów i inne straty powstałe na mieniu czy zdrowiu wynajmujących.
W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i tp.
Dokonanie rezerwacji potwierdzonej wpłatą jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu obowiązującego w domku letniskowym ROBERTO i powyższych zasad.


Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem, prosimy o kontakt telefoniczny: Przemek Szpitalak tel.kom: + 48 604 62 63 16


WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
CENY SĄ KWOTAMI BRUTTO POBYTU W DOMKU I ZAWIERAJĄ WSZYSTKIE MEDIA.
HONORUJEMY ROZLICZENIE POLSKIM BONEM TURYSTYCZNYM.


REGULAMIN DOMKU LETNISKOWEGO ROBERTO - KLIKNIJ:
Pobierz plik .pdfSERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć


Dostępne rozmiary:
Wyślij zapytanie dotyczące tej strony Wydrukuj informację


ilość odwiedzin: 90379, dzisiaj: 110, użytkowników on-line: 3, ostatnia aktualizacja: 22-08-2020